
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Focus 1.8 TDCi 16V Combi |
| brensel: | diesel |
| makt: | 85 kW |
| motorstørrelse: | 1753 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2007 / 5 |
| MOT godkjent til og med: | 03-03-2026 |
| kilometerstand: | 96.413 KM |
| : | € 850 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.326 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
1.0 EcoBoost Hybrid Aut. Titanium LED Apple/Android Navi Clima Cruise AHK