
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | GLC 2.0 350 e 16V 4-Matic SUV Elektrisch Benzine 1.991cc 235kW (320pk) 4x4 |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 235 kW |
| motorstørrelse: | 1991 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 7 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2017 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 12-06-2026 |
| kilometerstand: | 157.403 KM |
| : | € 23.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.925 kg |
| skader: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
GLC 350d 4-Matic Airco Cruise Navi Pano LED Stoelverwarming 190KW Eu6