
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 366 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 10-06-2028 |
| kilometerstand: | 41.522 KM |
| : | € 24.500 inkl. mva |
| : | € 24.500 |
| : | € 20.250 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.799 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| særegenheter: | Wok Melding Geen INruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
