
| Merke: | Mazda |
| Mote modell: | 2 1.5 SkyActiv-G 90 M Hybrid Hatchback Elektrisch Benzine 1.496cc 66kW (90pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 1496 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2021 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 16-04-2027 |
| kilometerstand: | 90.284 KM |
| : | € 5.450 |
| : | € 4.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.000 kg |
| skader: | voorschade auto-is-verrijdbaar motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Inlaatspruitstuk dakschade links en rechts |
| særegenheter: | compleet-kenteken |