
| egen identifikasjon: | 47346 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | S-Max S-Max (GBW) MPV 1.6 EcoBoost 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1596 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2014 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 30-08-2026 |
| kilometerstand: | 232.259 KM |
| : | € 2.400 |
| : | € 1.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | rood |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.502 kg |
| skader: | Motor Stuk Zie fotos |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
2.0 Ecoboost 16V MPV Benzine 1,999cc 149kW (203pk) FWD 2010-03/2014-12 TNWA
