![Volvo Xc-90 XC90 I SUV 2.9 T6 24V (B6294T) [200kW] (10-2002/12-2006)](/cache/picture/693/1770395/6a975bd389dfc0a5c38f14c4f304fd6d~v178139782.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202612842 |
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | Xc-90 XC90 I SUV 2.9 T6 24V (B6294T) [200kW] (10-2002/12-2006) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 200 kW |
| motorstørrelse: | 2922 CC |
| 1. opptak: | 2004 / 2 |
| kilometerstand: | 373.110 KM |
| : | € 1.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | YV1CZ91G84109**** |
| motorkode: | B6294T |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.091 kg |
| skader: | auto heeft rondom gebruikersschade motor managment lamp brandt. auto s= tart loopt goed. |
D4 7PERS INSCRIPTION / VIRTUAL / SFEERLICHT / LED / TREKHAAK / DRIVEABLE!
T8 Recharge AWD Ultra Dark 7-Pers. Pano ACC B&W HUD 360° Lucht AHK
T8 Plug-in Hybr. AWD Ultra Dark 7-Pers. Pano LED ACC B&W HUD Lucht AHK
T8 Twin Engine AWD R-Design Pano LED ACC Memory Lucht Camera AHK