
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Explorer 77kWh 210kW Extended Range RWD |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 210 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2025 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 11-07-2029 |
| kilometerstand: | 23.621 KM |
| : | € 21.950 inkl. mva |
| : | € 21.950 |
| : | € 18.250 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.990 kg |
| skader: | bumper voorruit voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line 7-Pers. Pano LED ACC Ventilatie B&O Memory
