
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 366 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 10-06-2028 |
| vägmätaravläsning: | 41.522 KM |
| : | € 24.500 inklusive moms |
| : | € 24.500 |
| : | € 20.250 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.799 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| särdrag: | Wok Melding Geen INruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
