
| varumärke: | Ford |
| modell: | Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium 70kW NAP |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 70 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2020 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 31-03-2026 |
| vägmätaravläsning: | 62.012 KM |
| : | € 2.500 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.064 kg |
| särdrag: | compleet-kenteken H-734-PS |
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X LED ACC Apple/Android Camera LRHZ SHZ