
| egen identifiering: | 47311 |
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | I-30 i30 (FD) Hatchback 1.4 CVVT 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 80 kW |
| motorstorlek: | 1396 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2012 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 04-03-2026 |
| vägmätaravläsning: | 207.158 KM |
| : | € 1.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.168 kg |
| skadestånd: | Zie fotos Apk afgekeurd op laswerk |
| särdrag: | compleet-kenteken |