
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | Kona 65.4 kWh 160kW Premium Electric |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 160 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 11-04-2028 |
| vägmätaravläsning: | 45.118 KM |
| : | € 13.950 inklusive moms |
| : | € 13.950 |
| : | € 11.600 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.673 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade voorscherm passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.6 GDI HEV Premium Ventilatie ACC LED Pano Memory 360° AHK.
