![Mini Clubman Clubman (F54) Combi 1.5 Cooper 12V (B36A15A) [100kW] (12-2014/02-2024=
)](/cache/picture/693/1774791/2312a836abec7e494da845fafd957b27~v179532385.jpg)
| egen identifiering: | V1202615936 |
| varumärke: | Mini |
| modell: | Clubman Clubman (F54) Combi 1.5 Cooper 12V (B36A15A) [100kW] (12-2014/02-2024= ) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1499 CC |
| 1: a antagning: | 2018 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 151.427 KM |
| : | € 6.495 |
| : | € 695 |
| : | € 5.200 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WMWLN310X02G4**** |
| motorkod: | B36A15A |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.275 kg |
| skadestånd: | front schade schades rondom=20 |