
| varumärke: | Renault |
| modell: | Clio 1.2 16V Hatchback Benzine 1.149cc 55kW (75pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 55 kW |
| motorstorlek: | 1149 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2005 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 08-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 209.323 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 940 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken APK tot 08-02-2027 |
1.6 E-Tech Full Hybrid 145 techno LED Apple/Anrdoid Navi Cruise Camera
Estate 1.5 dCi Fahrbereit Zen Navi Clima Cruise PDC 161.616 km!