
| egen identifiering: | 46348 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A4 LIMOUSINE A4 (B9) Sedan 1.4 TFSI 16V (CVNA) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1395 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2016 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 12-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 130.000 KM |
| : | € 3.800 |
| : | € 3.200 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.295 kg |
| skadestånd: | voorschade Främre stänkskydd vänster alle-airbags-stuk |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Avant 1.8 TFSI Aut. S-Line Pano BiXenon Navi Clima Cruise SHZ 149.367 km!
Avant 35 TDI Aut. Pro Line Leder Navi Clima Cruise SHZ PDC 21.410 km!