
| varumärke: | Ford |
| modell: | Explorer 77kWh 210kW Extended Range RWD |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 210 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2025 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 11-07-2029 |
| vägmätaravläsning: | 23.621 KM |
| : | € 21.950 inklusive moms |
| : | € 21.950 |
| : | € 18.250 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.990 kg |
| skadestånd: | bumper voorruit voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line 7-Pers. Pano LED ACC Ventilatie B&O Memory
