
| varumärke: | Citroën |
| modell: | C3 Aircross 1.2 Vti 12V PureTech SUV Benzine 1.199cc 61kW (83pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 61 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2019 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 29-06-2027 |
| vägmätaravläsning: | 66.600 KM |
| : | € 4.750 |
| : | € 3.650 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | rood |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.063 kg |
| skadestånd: | deur-achter dorpel höger ytterdörr wielophanging-rechts dakairbag-stuk gordelspanner-links-stuk gordelspanner-rechts-stuk stoelairbag-rechts-stuk alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen onderste lip bumper deuren rechts kras |
| särdrag: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |