
| egen identifiering: | 32014 |
| varumärke: | Ford |
| modell: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 107 kW |
| motorstorlek: | 1999 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2009 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 24-04-2027 |
| vägmätaravläsning: | 249.836 KM |
| : | € 1.550 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.597 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké chassis-oké staat-recht-op-de-wielen schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
