
| varumärke: | Mazda |
| modell: | 2 1.5 SkyActiv-G 90 M Hybrid Hatchback Elektrisch Benzine 1.496cc 66kW (90pk) FWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1496 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2021 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 16-04-2027 |
| vägmätaravläsning: | 90.284 KM |
| : | € 5.450 |
| : | € 4.750 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.000 kg |
| skadestånd: | voorschade auto-is-verrijdbaar motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Inlaatspruitstuk dakschade links en rechts |
| särdrag: | compleet-kenteken |