![Skoda Fabia Fabia II (5J) Hatchback 5-drs 1.2i 12V (CHTA) [51kW] (01-2007/12-2014=
)](/cache/picture/693/1774611/6808c7742c22bb9be7112f76f21f3326~v179452565.jpg)
| egen identifiering: | V1202615218 |
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Fabia Fabia II (5J) Hatchback 5-drs 1.2i 12V (CHTA) [51kW] (01-2007/12-2014= ) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 51 kW |
| motorstorlek: | 1198 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 10 |
| vägmätaravläsning: | 214.847 KM |
| : | € 895 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | TMBBH25J3A308**** |
| motorkod: | CHTA |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.010 kg |
| skadestånd: | abs storing de auto heeft gebruikerssporen |