
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 3008 1.2PT 96kW Automaat GT Line Avantage Pano |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2022 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 154.360 KM |
| : | € 14.950 inklusive moms |
| : | € 12.300 |
| : | € 10.250 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | rood |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.295 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster deur-achter deur-voor vänster sida skadad auto-kan-rijdend-mee Lichte Schade |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
