
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1395 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 22-08-2026 |
| vägmätaravläsning: | 163.939 KM |
| : | € 11.950 inklusive moms |
| : | € 11.950 |
| : | € 9.900 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.607 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter vänster sida skadad achterklep achterlichten-links achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
