
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 75kWh Long Range 258kW Dual motor |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 258 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 27-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 275.890 KM |
| : | € 14.200 inklusive moms |
| : | € 14.200 |
| : | € 11.750 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.831 kg |
| skadestånd: | deur-achter dorpel höger ytterdörr rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
